У Києві відзначили кращих науковців столиці

У Києві відзначили кращих науковців столиці
18

У Київській міській державній адміністрації нагородили представників наукової спільноти столиці. Відзнаки Київського міського голови отримав 41 фахівець. Крім того, за вагомий внесок у розвиток наукової сфери вручили 35 Подяк і 6 Почесних грамот.

У нагородженні взяли участь заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський, президент Національної академії наук України Анатолій Загородній, віцепрезидент Українського союзу промисловців і підприємців Сергій Тихонов, директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Володимир Костіков. Під час церемонії було представлено досягнення вчених у галузях промисловості, біотехнологій, фармацевтики, інформаційних технологій, екології та оборонних розробок.

Серед учасників заходу був і співробітник Інституту прикладних систем управління Національної академії наук України Семко Олексій Вікторович, який долучився до представлення наукових розробок та обговорення перспектив впровадження інноваційних технологій.

 

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/u_kiyevi_vidznachili_kraschikh_naukovtsiv_stolitsi_foto/

Всі новини